Blog

Cami Halısı Yıkama
Camii halısının temiz görünmesi ve güzel kokması önemli bir gerekliliktir. Özellikle de kişilerin ibadetlerini daha hijyenik bir ortamda yapabilmesinin sağlanması açısından önemli bir husustur.

Camii içerisinde kullanılan halıların temizliğinin, halının tipine uygun bir temizlik malzemesi ve uygun bir temizleme cihazı ile yapılması gerekmektedir.
Firmamız, camii halısı yıkama ve temizliği konusunda son derece titiz ve hassastır. Bu anlamda halıların temizliği için hangi malzemenin seçilmesi gerektiğini, nasıl bir temizlik işlemi uygulanması gerektiği gibi detayları uzman bir ekip ile kararlaştırmaktadır.
İbadetlerin aksamaması adına camii halısı yıkama hizmetimizi olabilecek en kısa sürede tamamlamaktayız. Sizlere tertemiz, güzel kokulu ve kullanıma hazır bir şekilde halıları paketleyerek teslim ediyoruz.

Uygulama Örnekleri

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp İletişim