Blog

Bursa Tente Temizliği

Bursa tente temizleme firmamız ile tentelerinizi ilk günkü temizliğinde kullanacaksınız. Tenteler oldukça çeşitlidir ve farklı boyutlarda yapılmaktadır. İşletmenin büyüklüğü ve ihtiyaçlara göre tente modelleri farklılık gösterecektir. Ancak tenteniz ne olursa olsun kullanıldıkça kirlenecektir. Dış mekanlarda kullanılan tenteler hava koşullarına meydan okuduğu gibi kullanımdan ötürü de kirlenir. Yağmur, kar, rüzgar tentelerin üst katmanında toz ve leke bıraksa da yağmurla bu kirler arınır. İç katmanlarda oluşan kirler ise kalıcıdır. Müşterilerin gözüne ise direkt olarak iç katmandaki kirler takılır. Bu yüzden düzenli olarak tente temizletmek gerekir.

Nargile, sigara durumundan oluşan nem ile tavana yapışan sarı ve siyah mantar lekeleri zamanla mekanın karanlık bir hal almasına neden olmaktadır. Biz tente yıkama olarak, bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyoruz ve temizlik işlemimiz bittikten sonra mekandaki aydıklık bir ortam kazanmasını, temiz bir görüntü çıkarmayı sağlıyoruz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp İletişim