Blog

Bursa Zemin Temizliği ve Cilalama

Bütün yüzeylerde olduğu gibi ev, işyeri ve fabrika ve iş hanlarında sıkça kullanımdan dolayı oldukça yıpranmaktadır. Sürekli kullanım ve yetersiz bakım nedeniyle aşırı yıpranan özellikle mermer yüzeylerin temizliği ve cilalamasının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu nedenle özellikle mermer yüzeylerde zemin temizliği ve cilalama çok önemli bir temizlik hizmetidir. Bursa Türkü temizlik şirketi bu konuda çok tecrübelidir.

Zemin Temizlikleri ve cila işletmeniz ve yaşadığınız ortam hakkında ilk izlenimi veren en önemli etkendir. Yeni yapılan binaların hemen hepsinde zeminler artık mermer granit epoksi gibi yer kaplayıcılar kullanılmaktadır. Bu ıslak zemin kaplayıcıları çok dekoratif ve kullanışlı olmasının yanı sıra bazı dezavantajlarıda bulunmaktadır. Bu zemin kaplamaları belli bir kullanım sonrası deforme olmakta ve güzel görünüm sona ermektedir.

Zemin temizliği ve cilalama temizlik hizmeti ile yüzeylerde mermerlerinin ilk günkü gibi olması ve daha uzun süre dayanaklı olması sağlanmaktadır. Dışardan hasar verici darbelere karşı korucu bir tabaka oluşturmak için mermer yüzeyi iyi temizlenmelidir. Uzman kadro ve son teknoloji ekipmanları ile Türkü Temizlik Şirketi olarak Bursa temizlik şirketleri arasında zemin temizliği ve cilalama alanında verdiğimiz hizmetler ile de fark yaratmaya devam ediyoruz. Türkü temizlik şirketi olarak zemin temizliği ve cilalama için kullandığımız malzemeler zemin yapısına zarar vermez. Aksine mermer zeminin görünümünü güzelleştirerek kullanım ömrünü uzatır. Mermer zemin temizliği ve cilalama işlemleri zemini daha dayanıklı hale getirerek dış etkenlere karşı koruduğu için mutlaka yaptırmanızı tavsiye ederiz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  × WhatsApp İletişim